NOVINKY

Přejeme vám všem krásné svátky vánoční a do nového roku 2020 především zdraví, osobní pohodu a hlavně ať k vám nemusíme vyjíždět. SDH Vážany nad Litavou

Mikuláš u mladých hasičů Vážany n/Lit. 2019

Předčasný Mikuláš u mladých hasičů.

Pravidelné středeční setkání mladých hasičů 4. prosince 2019 bylo ozvláštněno vzácnou návštěvou. Za dětmi přišel Mikuláš i se svými pomocníky- andělem a čertem.

Naši malí hasiči dokázali, že se nebojí a navíc přednesli básničky a zazpívali písničky, aby si zasloužili nadílku. A všichni byli odměněni. Máme totiž samé hodné děti. Čert si nikoho neodnesl.

Děkujeme Mikuláši i jeho doprovodu, že si na nás udělali čas v jejich tak nabitém programu.