O NÁS

Sbor dobrovolných hasičů ve Vážanech nad litavou

Hasičský sbor, který vznikl před 120. lety. SDH Vážany nad Litavou je součástí okrsku Hostěrádky- Rešov. Má za sebou mnoho větších i menších zásahů. Mnoho zachráněných životů, odvrácených katastrof i škod na majetku.

Text o historii hasičského sboru bude postupně doplňován. Děkujeme za pochopení.

Nadcházející události

Sobota 27. května 2017 III. ročník ve vaření kotlíkových gulášů ve Vážanech nad Litavou.

V sobotu 1. července 2017 se uskuteční oslava 120. výročí vzniku Sboru dobrovolných hasičů ve Vážanech nad Litavou. K vidění bude slavnostní průvod hasičských sborů z okolních obcí, ukázky zásahu hasičských jednotek při hašení požáru, vyprošťování osob z havarovaného automobilu, hasičská techníka současná i historická a spousta dalších zajímavostí...